Daire Kiralarken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Önce ki yazılarımızda avcılarda günlük kiralık ev tutulacağı zaman dikkat edilmesi, özellikle bakılması gereken temel noktaları, ayrıntılı detaylı noktaları bahsetmiştik. Bu yazımızda da siz okurlarımıza yine detaylardan bahsedeceğiz. Bu detaylar ne kadar küçülürse veya başka bir tabir ile incelirse önemi de o kadar artabilmektedir.

Tabii bu her detay için geçerli bir kavram değildir ancak bugün siz değerli okurlarımıza bahsedeceğimiz detaylar küçük oldukları kadar aynı ters paralel de önem de arz etmektedir. Bugün bahsedeceğimiz detay inceliklerden birisi tuvalet kağıdı konusudur. Bu iki konu çok küçük ayrıntılar olarak görülebilmektedir ancak hiç kimse tuvalet kağıdı olmayan bir tuvalete bir daha girmek istemeyecektir.

Özellikle kadınlar tuvalet hijyeni açısından çok daha dikkatli oldukları için eğer girdiği tuvalette tuvalet kağıdı bulunmuyor ise o tuvalete bir daha girmeyecek ve o günlük kiralık ev ve daire konseptini bir daha tercih etmeyecektir. Biz bahsettiğimiz detayların ölçü birimini müşteri memnuniyeti olarak koyuyor isek eğer, o çok küçük gibi görünen detay, kişiye müşteri kaybettirmektedir.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

Mayıs 22, 2020 10:58 pm