Cam Tavanlı Günlük Kiralık Daire

Sabah yatağınızdan uyandığınızda gök yüzünü görmek isteyen misafirlerimize müjde. Dairelerimizin arasında özellikle cam tavan isteyen misafirler için hazırlamış olduğumuz dairelerin bulunduğunu mutlulukla bildirmek isteriz. Bu beylikdüzü günlük kiralık evlerin hepsi haliyle binanın en üst katında bulunmaktadır ve yatak odalarının tavanı cam ile kapatılmış durumdadır.

Böylelikle sabah uyandığınızda, gözlerinizi açtığınızda ilk olarak gökyüzünün maviliği ile buluşmak eşsiz bir deneyim olmaktadır. Bu yönde bir beklentisi olan misafirlerimiz için hazırlanmış olan cam tavanlı günlük kiralık evlerimizin sayısı da günden güne artış göstermektedir. Bunun sebebi, cam tavanlı özelliği olan dairelere olan talebin artış gösteriyor olmasıdır. Bu deneyimi daha önce tatmamış olan okurlarımıza biraz konudan bahsetmek isterim.

Bunu kesinlikle siz de denemelisiniz. Yattığınız yerden, elleriniz ensenizde iken gökyüzünü izlemek, insana hem içeride hem de dışarıda olma hissi vermektedir ve kişiyi özgür hissetmesini sağlamaktadır. Bu deneyimin fiyatları tabii ki anlaşılacağı üzere klasik günlük kiralık dairelerden biraz farklıdır. Bu dairelerimizin sayısı da anlaşılacağı üzere diğer dairelerimiz kadar fazla değil ve sınırlı sayıdadır.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

Mayıs 25, 2020 5:54 pm