Günlük Kiralık Evlerde Yatak Odası Düzeninin Önemi

Evlerimizi dizayn etmeden önce avcılar günlük kiralık evlerde kalacak olan bir misafirin beklentilerinin ne olacağını empati yaparak düşündük ve ortaya çıkan çıkarımlarla birlikte evlerimizin düzenini şekillendirdik. Bu düşünce içerisinde yatak odalarının çok ferah ve geniş olmasının yanında aynı zamanda sıcak bir yuva hissiyatı vermesi gerektiğinin kanısına vararak renk düzenini de buna göre ayarladık.

Bu yazımızda evlerin yatak odalarına yoğunlaşacağız. Her misafirden sonra banyo havlusunu, el ve saç kurutma havlularını, yatak örtüsü takımlarını ve yastık kılıflarını değiştirdiğimiz evimizde en çok önem gösterdiğimiz konulardan bir tanesi de yatak düzenidir. Evi kiralayıp yatak odasına geldiğinizde göreceğiniz şey, beş yıldızlı otellerde gördüğünüz düzenin de bizim evlerimizde bulunuyor oluşudur.

Askerde nasıl tüm yataklar tek tip ve tamamen muntazam bir şekilde yapılıyor ise, maalesef birçok günlük kiralık evlerde görülen yatak odalarının düzeni evinden apar topar çıkan ve yalnız yaşayan bir gencin bıraktığı şekilde ki gibi değil, tam aksine çok kaliteli otellerde bulunan yatak düzeninde olarak göreceksiniz.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

Haziran 5, 2020 9:57 am