Herkese merhabalar. Bugün kü makalemizin konusu istanbul içinde ki günlük kiralık evlerin ilçelere göre fiyat dağılımı olacaktır.

Bilindigi gibi İstanbulun özellikle boğaza yakın olan ilçelerinde Günlük kiralık apart fiyatları bir hayli yüksektir. bunun karşılığında ise evi kiralayan misafirler diğer bütün semtlere göre ayrıcalıklı hizmet almamaktadırlar. Fiyat ve mekan bakımından en uygun ilçelerimizin arasında Avcılar’da bulunmaktadır. Bu ilçemizde ki suit kiralama fiyatları bütün diğer ilçelere nispeten çok daha uygun ve binalar çok ama çok daha yenidir.

Avcılar’da Günlük Ev Tutmanın Avantajları

Yeni olmasının yanı sıra başka bir konu ise, örneğin beşiktaş ile kıyaslandığında, beşiktaşta ki ev sahipleri artık müşteriye doyduğu için fiyatta pazarlık da yapmamakta ve konuşmaları genellikle kaprisli olmaktadir. Ancak Avcılar bölgesinin kiralık daire sahipleri her zaman müşteri memnuniyetini gözetmektedir.
Biz modaretörler olarak kendimiz de kalacağımız zaman daha çok Avcılar ilçemizde ki apartları seçmekteyiz ve okurlarımıza bu ilçemizi tavsiye etmekteyiz. Detaylı bilgi için bizi cep numaramızdan aramaktan çekinmeyiniz.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

Mart 12, 2020 2:39 pm