Apart Otel Ruhsatı Nasıl Alınır

İstanbul’a bir iş toplantısı, yemeği veya görüşmesi için gelmiş, 1 günlüğüne kalacak yer arıyorsunuzdur. Otelleri tercih etmeyi düşünürken pahalılığı aklınıza geliyor ve sizi bu fikirden caydırıyordur. Peki başka bir çözümü yok mu bu durumun? Tabiki var beylikdüzü günlük kiralık ev size bu hizmeti güveni ve kalitesiyle fazlasıyla sunuyor. Apart otel ruhsatı almak konusuna değinecek olursak bu tarz otel ruhsatı almak için bir madde bulunmuyor. Önce binanın iskan ve yapı kullanım durumuna bakıp ardından yorum yapmak daha mantıklı olacaktır.

Görüşmelerinizden hemen veya Bir gün sonra dönmeniz gerekiyor ve ne yapacağınızı düşünüyorsanız doğru seçimi yapıyorsunuz demektir. Havaalanına yakınlığı ile de bilinen Beylikdüzü, günlük ev kiralamak için harika bir fırsat aslında. İstanbul’un can sıkıcı trafiğinde stresle uçağınızı kaçırıp kaçırmayacağınızı düşünmenize hiç gerek yok. Bir taksiye binip 40 veya 45 dakikada havaalanında olabilirsiniz. Acele etmeden, rahatça hazırlanıp, yola çıkabilirsiniz. Başka bir yerde kalmayı tercih etseydiniz bu durum 1-2 saatinize belki de daha fazlasına mal olacaktı. Zamanınızdan 2 saati çalmış olacaktınız. Aslında fırsat ayağınızın altında! Onu kaçırmak istemiyorsanız hemen araştırmalara başlayın ve başvurunuzu yapın. Size en uygun evin bu ev olacağından kesinlikle eminiz.

Ayrıca günlük kiralık ev konseptinde apart otel ruhsatı almak istiyor ve takıldığınız yer varsa lütfen bu yazı altına yorum yaparak bize daha fazla detay vermenizin ardından sorununuzu yorumlamak ve çözmek isteriz.

Tıkla Ara: 0532 201 12 12

Şubat 15, 2020 10:40 am